Velbon CX-560 značky VELBON - 7E9

image for Velbon CX-560 provided by Zítra doma

Třísekční nohy jsou zakončené odpruženými gumovými patami tlumícími vibrace.

Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Moderní stativ pro pro kompaktní a ultrazoom fotoaparáty za dostupnou cenu. Vyznačuje se vynikající stabilitou, kvalitními materiály, rychlým nastavením výšky a polohováním hlavy ve třech osách. Je vybaven pevnou tříosou hlavou s rychloupínacím mechanismem.

Plynulý a přesný posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Tento model je vyroben z odlehčeného hliníku v kombinaci s plastovými částmi.

Parametry a specifikace: Materiál: Hliník Maximální výška: 150 cm Minimální výška: 52 cm Délka ve složeném stavu: 56,5 cm Počet sekcí noh: 3 Průměr prvního dílu nohy: 23 mm Aretace noh: Svorky Zakončení noh: Odpružená guma Barevné provedení: Titanové Hlava: PH-159Q Rychloupínací destička: QB-5W Počet vodováh: 1 Doporučené maximální zatížení: 2 kg Hmotnost: 1,54 kg Dodávané příslušenství: Brašna

Stativ je dodáván včetně pouzdra s ramenním popruhem. Přímo na těle stavitu je umístěna vodováha, kterou určitě využijete při potřebě velmi jemného sežízení.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 22 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 7E9Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty